Remont

Wysokiej jakości wentylatory transportowe i podciśnieniowe

Sprawne działanie wentylatorów do pyłów wyprodukowanych w Nestro powoduje, że o wiele więcej przedsiębiorców zdecydowanych jest na ich kupno. Dobierając konkretne urządzenia z takiej kategorii należy sugerować się informacjami jakimi są: rodzaj czynnika transportującego, gęstość czynnika transportowanego, względna wilgotność powietrza, zawartość, koncentracja i rodzaj pyłu, cechy pyłu, wiadomości na temat tego, czy w konkretnym miejscu pojawia się niebezpieczeństwo wybuchu.

Wentylatory do pyłów należy również dopasować, uwzględniając: stopień wymiany powietrza, ilość świeżego powietrza, prędkość przepływu przy transportowaniu pyłu. Katalogowe opisy pomogą w podjęciu decyzji o zakupie, a jeśli ktoś ma jakieś zapytania, to może sugerować się wskazówkami pracowników projektujących wentylatory w tym miejscu. Urządzenia takie mają niewielkie rozmiary i nie generują hałasu, dlatego nie będą zakłócały realizowania obowiązków w danym zakładzie pracy.

Takie oszczędzające energię rozwiązania sprawdzają się świetnie w licznych miejscach pracy. Zaprezentowane urządzenia mogą działać w trybie jedno – , dwu – lub wielobiegunowym. Zasada działania każdego wentylatora bazuje na tym, że pojawia się transformacja doprowadzonej energii w energię ciśnienia oraz prędkości, a dopływ tej energii następuje przez łopatki umieszczone w wirniku. Specjaliści pomogą dopasować wentylator, kierując uwagę na przepływy powietrza a także ciśnienie. Pod wzgląd wzięty jest rodzaj a także ilość transportowanego materiału.

Nowoczesne, oszczędne i ekologiczne wentylatory wytwarzane są dla danego zakładu. Można zaznajomić się z kompletną serią. W wentylatorach występują energooszczędne silniki klasy IE3, o optymalnych sprawnościach i ograniczające hałas w takim stopniu, na ile jest to możliwe. Wykorzystane innowacje zastosowane przez Nestro powodują, że urządzenia te działają sprawnie, a pracownicy nie mają problemów z ich obsługiwaniem.