Dom

Ogromny asortyment rolet plisowanych w sklepie online rolety.eu

Podstawowe wiadomości w temacie rolet plisowanych oferowanych w punkcie sprzedaży rolety.eu podane są na witrynie www. Ponadto można je uzyskać, kontaktując się z obsługą klienta. Każdy wyrób taki jak roleta plisowana jest też precyzyjnie opisany, czyli konsumenci po zapoznaniu się z charakterystyką oraz fotografiami nie powinni mieć wątpliwości, na co powinni się zdecydować. Rolety plisowane na okna można zamontować na parę sposobów.

Można nałożyć oraz zastosować zaczepki utrzymujące żaluzje albo wykorzystać listwy przyszybowe. Rolety plisowane sprawdzają się na równi w domach, jak i w mieszkaniach, ponieważ przedostające się do mieszkania światło słoneczne można dowolnie wyregulować.

Wyróżnikiem taki rodzaj rolet jest projekt w kształcie harmonijki. To powoduje, że dowolną przestrzeń można urozmaicić dokładnie tak jak ma się na to chęć. Co istotne, do wybrania jest kilka kolorów, co umożliwi dopasować rolety te do każdego designu. Grubość profilu oraz materiału wyprodukowanych plis ma łącznie 20 milimetrów. Kupujący mają okazję dobierać wśród wyrobów jakimi są: plisy basic premium, plisy tkanina gnieciona, plisy exclusive, plisy bambus, plisy z nadrukiem, plisy zaciemniające, plisy termoizolacyjne, plisy plaster miodu, plisy białe, plisy szare, plisy czarne, plisy niebieskie, plisy beżowe, plisy fioletowe, plisy zielone, plisy pomarańczowe, plisy żółte a także plisy brązowe.

Plisy na okno od standardowych rolet odróżniają się tym, jak prezentują się a także tym, jak tkanina opiera się na szybie. Rolety plisowane są bardziej nowoczesne i interesujące niż tradycyjne rolety. Tkaninę składającą się w harmonijkę można odsłonić tak samo od góry, jak i od dołu. Spory asortyment plisów w rolety.eu powoduje, że klienci z chęcią zaopatrują się tutaj aniżeli w pozostałych punktach sprzedaży. Wysokiej jakości rolety stają się perfekcyjnym dopełnieniem ich pomieszczeń w domu.