Remont

Nowoczesne piece nadające się do użycia w przemyśle oraz w laboratorium

Niezawodne piece do wytopu metali kolorowych oferuje Energoel. Modele PDP – 3 idealnie sprawdzają się, gdy ilość metali kolorowych nie jest za duża w laboratorium. Mogą to być: złoto, srebro i platyna. Dla klientów dostępne są modele jakie współpracują z tyglami ceramicznymi a także wersje posiadające tygiel grafitowy. Pojemność tygli to około 50 mililitrów.

Specyfikacja techniczna pieców opublikowana jest pod adresem https://energoel.pl/produkt/piec-indukcyjny-seria-pdp/ i sugeruje, że warto w te piece się zaopatrzyć pod wyznaczone użycie. Niskie straty mocy mają wkład w zmniejszeniu kosztów wykorzystania, powiązanych z mniejszym zapotrzebowaniem na energię elektryczną. W przedsiębiorstwie stosowany jest autorski system IPM – EnergoEl. To on pozwala na maksymalne oraz zautomatyzowane dostosowanie mocy urządzeń do zmieniających się cech wsadu. Imponująca sprawność energetyczna oddziałuje na dynamiczność nagrzewania. Maszyny ciepłownicze mają niewielką masę oraz niewielkie rozmiary.

Z tego względu nawet wówczas, gdy przestrzeń jest ograniczona sprawdzą się bardzo dobrze. Każda maszyna wykonana jest z użyciem hartowania indukcyjnego, wobec czego można przystosować do pewnych czynności. Można również skorzystać z lutowania twardego albo miękkiego. Klienci doceniają to, że usługi są zrealizowane w zgodzie z ich wymaganiami. Opis usług podany jest na witrynie marki. Przedsiębiorcy są zawsze usatysfakcjonowani.

Przemysłowe piece cechuje: duża bezawaryjność, imponująca produktywność, imponująca efektywność w obrocie energią, opcja zautomatyzowanie procesów, łatwa obsługa, sterowanie temperaturą, kompaktowa budowa, niewielkie gabaryty, bardzo dobry wpływ na środowisko oraz możliwość użycia wybranych opcji, zależnie od wymagań przedsiębiorcy. Z uwagi na to, że są to modele na tyle dokładnie zaprojektowane, można oczekiwać na ich sprawne działanie. Zaprezentowana marka stale podąża za wymaganiami klientów w obrębie wytwarzanych pieców.