Remont

Indywidualnie wykonywane projekty wnętrz w obrębie realizacji pod klucz

Nowoczesne nastawienie do realizacji projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w doborze elementów umeblowania i kompletnego wyposażenia.

W przypadku niewielkich powierzchni eksperci zatroszczą się o to, by utrzymana była przestronność. Z kolei jeżeli pomieszczenia są duże, dba się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia oraz koloru. Dzięki temu, że realizacja projektu jest wszechstronna i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawniej. Zespół architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też tradycyjnych.

Jeśli zaś zleceniodawca chce pozyskać projekt niebanalny, to eksperci nie boją się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, aby przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą będą czuwać także eksperci z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość branży oraz zasad designu powoduje, że cały team realizuje własne obowiązki solidnie.

Studio współpracuje z marką KAMAR, w zakresie realizacji mebli na rozmiar. To spełni oczekiwania klientów. Meble są wykonane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko wykonywane jest solidnie i w zgodzie z początkowymi ustaleniami. Zrobione mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble do biura oraz różne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą oczekiwać na dowóz oraz zamontowanie zamawianych mebli. To sprawia, że są usatysfakcjonowani z usług.