Remont

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że konsumenci z chęcią go kupują. Przede wszystkim, tynk akrylowy jest uodporniony na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Jest to także produkt elastyczny, wykazujący sporą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalność tynku akrylowego to następny argument zachęcający do zakupu. Oznacza, że tynk może zostać użyty na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne oraz bogata kolorystyka sprawiają, że klienci chętnie zaopatrują się w ten rodzaj farby. Tynk sprzedawany jest w wersji od razu gotowej do użycia, co powoduje, iż jego nakładanie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na bazie nowoczesnych technologii. W związku z tym będzie nadawać się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum trzech dniach od ich wykonania. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na witrynie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. W sklepie tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Konsumenci mogą zaznajomić się z opisem na stronie. Do ich wglądu pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność i prędka aplikacja dowodzą, że warto zdecydować na taki konkretny wyrób. W jego formule znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest zamieszczony.