Remont

Atuty akumulatorów żelowych HAZE

Zastosowanie akumulatorów żelowych sprzedawanych w sklepie COMSYSTEM jest wszechstronne i dlatego firma nie może przejmować się wynikami sprzedażowymi. Przede wszystkim osprzęt taki nabywają klienci, którzy chcą go zamieścić w samochodach napędzanych elektrycznie. Ponadto taki rodzaj akumulatorów sprawdza się w maszynach transportowych i podnoszących, czyli w wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych oraz w paleciakach.

Można też dostać akumulatory żelowe do maszyn czyszczących. Dostępne są akumulatory marine do łodzi mających napęd elektryczny, jak i do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Klienci, jacy chcieliby kupić Akumulator litowo-jonowy do samochodów rekreacyjnych również mają taką okazję.

Ten typ sprawdza się w kamperach oraz w przyczepach kempingowych. Do sprawdzonych rozwiązań zaliczają się również akumulatory do energii odnawialnej, a więc do instalacji solarnych oraz mniejszych elektrowni wiatrowych i wodnych. Bogata oferta obejmie również akumulatory do zasilania zapasowego, a więc do instalacji jakie podtrzymują działanie maszyn jakimi są kotły C.O, piece, instalacje grzewcze i oświetlanie awaryjne. Każdy z typów umieszczony jest w stosownej kategorii i jest precyzyjnie scharakteryzowany, a więc nikt nie ma problemu z odnalezieniem dla siebie właściwego rodzaju. Podane są: charakterystyka, wykorzystanie, instrukcja obsługi i rozmiary.

Można również dowiedzieć się, jaki jest regulamin sklepu oraz jakie są sposoby dostawy. W oddzielnych kategoriach publikowane są najczęściej nabywane akumulatory oraz modele nowej generacji. Wyroby od czołowego producenta na świecie spełnią wymagania użytkowników, bo produkcja przebiega zgodnie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Rozmiary akumulatorów zaliczają się do standardowych oraz perfekcyjnie dopasują się do poprzedniego miejsca.