Ogród

Apartament w Mechelinkach – świetna alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to doskonała alternatywa dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta. Znajduje się w pobliżu Rewy oraz Gdyni. Unowocześnione oraz szykownie urządzone mieszkanie pozwala każdemu czuć się wyjątkowo. Nie ma potrzeby więcej meldować się w droższych hotelach, w jakich w dodatku jest dużo ludzi.

A można oczekiwać na znacznie większą swobodę. To doskonała opcja dla osób, które lubią wypoczywać w spokoju, a pomimo to będzie zależało im na niedalekiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miasteczek. Duże mieszkanie jest w pełni do dyspozycji gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają ochotę. Mieszkanie przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to pokój dzienny z aneksem kuchennym, mała łazienka i jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Idealnym wyjściem jest taras na dachu, umożliwiający komfortowy odpoczynek. Można się na nim opalić, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim idealnie poczują się jednocześnie osoby samotne, odbywające podróż w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Mające dwa piętra mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament taki jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią spędzić wakacje nad polskim morzem, niezależnie od tego, jakie preferują czynności w wolnych chwilach. Pobyt można rezerwować internetowo lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w mieszkaniu Mechelinki otrzymują wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo wpływa też na komfort podróżowania. Mieszkanie rezerwuje się w prosty sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie. Innowacyjny i komfortowy apartament z 3 sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym spokojna atmosfera nie pozostaje obojętna.